Moj profil Nastavitve Odzivi Pogovori Najljubše Odjavi se

Forumi /

mojbutik.si /

Pomoč na strani /

Prodaja med prenovo butika

Oj, zanima me kako vam gre prodaja v času prenove spletne strani? :) Ne vem ali se ljudem sploh da ubadati z iskanjem oglasov in kupovanjem, ali pa se morda bolj splača počakati z nalaganjem novih izdelkov, dokler ne bo script za butik popravljen...
2024 04 15
1 povprasevanje sem dobila med prenovo, 0 prodaj. Tudi pred prenovo je bila prodaja pri meni res slaba - morda 3,4 prodaje v zadnjih 9 mesecih. Na Facebooku (Marketplace in Facebook skupine) prodam v enem mesecu več kot na Butiku v celem letu. Mislim da je Butik res v fazi tik pred svojim koncem. Če ne bodo naredili v kratkem res neko revolucijo, bodo lahko stran samo zaprli.
2024 04 16
po prenovi bolj bogo, tik prej pa kar
2024 04 16
Po prenovi prodala 5 artiklov za 135e.tako da super.
2024 04 16
Po prenovi nic,.. pred prenovo cca. 4 artikle.. absolutno več pa preko FB :) skoda res..
2024 04 16
Očitno pač nekaterim gre prodaja, drugim pa bolj slabo. Verjetno odvisno tudi od artiklov. Pri meni ni ponaredkov in teh neumnosti, ki naj bi bile zanimive 🤣
2024 04 17
Ne prodajam ponaredkov. 🤣Ampak očitno mam ok artikle.
2024 04 17
Miss11 v katerih FB skupinah pa največ prodaš?
2024 04 18
Meni je nova stran katastrofalna. Nepregledna, slike so popačene, če želiš artikel pogledat, moraš vsako sliko posebej odpret, da ti jo poveča..skratka res neprijazno uporabniku. Tudi forum sem komaj našla.
pred 25 dnevi, 10:46
Na Facebooku objavim v cca 20 skupin, dobim pa ZS, tko da ne vem v kateri skupini so videli. Glede posodobitve strani pa se tudi jaz strinjam da ni ravno uporabniku prijazno - res škoda. Tudi na hrvaški strani so uporabnice izjemno nezadovoljne z novim dizajnom.
pred 24 dnevi, 16:58
Karastrofa to dizanj je sel nazaj ne naprej
pred 23 dnevi, 17:12
A lahko prosim popravite napako pri nalaganju artiklov preko mobilca - črke so že tako majhne, tipkovnica skače gor, hitro pomotoma pritisnemo npr. na napačno barvo oz. na več kot 2 barvi ko pa želim to ponesreči poklikano barvo odstranit, tega ne morem narest. Sledi to, da artikla ne morem naložit. Lahko vse skupaj zaprem in jovo na novo, od nalaganja slik naprej. :(
pred 16 dnevi, 14:37
Jaz sploh ne morem nalozit fotk...
pred 14 dnevi, 18:39
Razmišljam, da izbrišem to trgovino tukaj, ker sploh ne morem objavljati oglasov. Da o nalaganju slik sploh ne izgubljam besed. KATASTROFA.
pred 14 dnevi, 06:59
Poskusite preko telefona.. jaz do zdaj nisem imela težav z nalaganjem.
pred 14 dnevi, 07:01
1 2