Moj profil Nastavitve Odzivi Pogovori Najljubše Odjavi se

Forumi /

mojbutik.si /

Pomoč na strani /

Prodaja med prenovo butika

Tale posodobitev strani pa tudi mene malo jezi, ker vse skupaj zgleda katastrofalno. Slike so meglene, ko odpreš artikel je vse tolk nepregledno, da kr joj. Potem dodajanje ali brisanje izdelkov, ko parkrat klikneš na ikonce, pa se nič ne zgodi. Upaaam, da se vse to uredi, ker meni je bila prejšnja verzija mnogo boljša in veliko bolj pregledna. Je pa škoda, da ta stran zgublja pomen, saj je bila meni super.
pred 27 dnevi, 17:58
Pomembno je da je stran user friendly, kar pa že dolgo ni več. Druga pomembna zadeva pa je da se prodaja in kupuje na butiku. Prodaja je res na psu.
pred 25 dnevi, 12:41
Res je prodaja drastično upadla, tudi menjave... zadnje čase grem raje do lokalnih izmenjevalnic in najdem ogromno lepih artiklov :)
pred 21 dnevi, 09:41
Ja, ker tukaj na Butiku je res vse pusto. Občasno dobim kak predlog za menjavo in to je to, od prodaje pa žal nič.
pred 16 dnevi, 06:28
> Nafaay: > Res je prodaja drastično upadla, tudi menjave... :) res je >:(
pred 15 dnevi, 07:14
Edine prodaje realiziram na Facebooku, tukaj pa je res ena sama žalost. Mislim da je stran čist mrtva 😞
pred 8 dnevi, 08:56
res po prenovi še slabše ,komaj našla forum slike komaj naložiš pa še to samo eno naenkrat ,tko da najboljš .da ga ukinejo če ne znajo poenostavit stvari ,res nesposobno do konca,kaj prenavljajo k je potem še slabš in nepregledno
pred 6 dnevi, 04:01
Prodaja morda katera tudi na Bolhi in kako se obnese?
pred 4 dnevi, 21:07
Bolha je obup. Saj meni. Včasih je bilo več prodaje.
pred 3 dnevi, 19:32
Ja na bolhi se res nič ne proda, raje potem na raznih fb straneh tam gre prodaja kar lepo. Pa izmenjevalnice po Sloveniji (na obali je zadnje čase skoraj vsak mesec ena izmenjevalnica oblačil).
pred 2 dnevi, 08:27
1 2