Moj profil Nastavitve Odzivi Pogovori Najljubše Odjavi se

Forumi /

Ljubezen, družina, otroci, psihologija /

Ločitev, konec zveze /

predrage cene na mojbutik.si

Ste tudi vi taksnega misljenja? Da sploh ne govorimo o izdelkih rabljenih. Tu so večinoma vsi artikli dražji, kot v trgovini. Vse bi rade iz te prodaje postale bogate, halo kaj vam pomagajo teme znizano ali podarim(nad 15, 20€), ali nore cene, in kljub temu zasoljene cene! Majice kratke clasicne z napisom 5-8€(rabljena) Puloverji 8-15€(rabljeni) Kavbojke 10-25€(rabljene) Bunde 17-35€ (rabljeno) Škornji 15-20€ (rabljeno) Večinoma skoraj vsi artikli se gibljejo po taksni ceni. In pol cele dneve oglasujete teme, in se čudite kako nic ne prodam, ta butik se vedno bolj polni z oblacili namesto tudi polni in prodaja! Ce se strinjas pusti svoje mnenje! [:jezik] Ce se ne strinjas, niti ne podaj svojega mnenja. [:smeh]
2014 10 30
se strinjam
2014 10 30
Se strinjam;)
2014 10 30
popolnoma se strinjam, iste kavbojke,ki jih ponuja tu uporabnica za 10e, sem v NY dobila za 5e, da ne govorim o drugih artiklih.škoda da je tako kot je, plus tega pa so še te rabljene stvari v precej slabem stanju in precenjene,ne vem kaj si punce mislijo da drugi ne brskamo po štacunah ali kaj. pa lep pozdrav [:smeh] [:rezoc]
2014 10 30
mislim da je to brezveze govorit...glavni krivec za to je tista ki vodi to stran..ni reda..ni nic...dovoljeno je vse..zasoljene cene...tisto kar se proda se ne briše..se vec tega se bi dalo nastevat...vsaka bi mogla imet moznost za eno temo na dan..to kar ene delajo je popolno sra.... zavajanje z naslovi...fujjj...vseeno se vedno mislim da se nebo nic spremenilo....
2014 10 30
Se strinjam :)
2014 10 30
se strinjam,boljše majhne cene ker so stvari nošene
2014 10 30
se strinjam
2014 10 30
Gospod Anonimni Vidim, da nisi glih tu da bi kaj kupil oz prodal ampak da kritiziraš. Take teme so se že 7382x predebatirale in se nikomur vec ne da razpravljati o tem. Cene so stvar posameznika...od kupca pa je odvisno ce bo to kupil ali ne. Je res da nekatere stvari niso vredne določene cene...ampak če realno pogledamo pa se nobenemu ne da tu gor dogovarjati, meriti in slikati artikel..ga zapakirati in odnesti na pošto katera mora ni glih blizu. Potem raje vržem vse v smeti ali peljem na rdeči križ in sem rešena.
2014 10 30
če so pa cene nizke.. majice 1-3 € pa mislijo da so strgane,uinčene [:zalosten]
2014 10 30
Točno, večina cen je res previsokih... Par primerov :) Gledam eno krilo iz Manga, imam isto doma in vem da sem ga plačala 25 evrov, tukaj se prodaja za 20 evrov... Potem ena jopa iz Hervisa, 3 dni nazaj kupim jopo te znamke za 19 evrov (novo, v trgovini) in vidim, da punca prodaja podobno jopo iste znamke za 20 evrov (za hec ji napišem, da se mi zdi predraga in ali bi spustila ceno - dobim odgovor da jo je ona plačala 50 evrov...)
2014 11 05
Se strinjam.
2014 11 11
Nekatere cene so res nerealne
2014 11 11
Mislim, da mora vsaka pri sebi realno oceniti koliko so vredni izdelki. Sama imam veliko izdelkov, ki sem jih naročila preko interneta in mi niso prav. Zato jih prodajam. Cene pa oblikujem tako, da od kupljene cene odštejem polovico, ali pa več. Zato, da mi ne stojijo v omari, rabljene pa velikokrat, kljub temu, da imam ceno podarim. Predvsem pa me jezi, da prodajajo REPLIKE po norih cenah in jih oglašujejo kot originale. Ne vse, ampak tega je veliko.
2014 12 18
Zdravo, tudi jaz sem prosila na butiku za pomoc, in sem jo prejela. Se zgodi, nekatere hlace ali majica ali moderci niso prav iz celotnega paketeka. Nikoli nisem nic prodajala, sem pa imela nekaj premalih in prevelikih oblacil, ki sem jih prejela ìn sem naprej podarila eni gospe. tudi katera mi je rekla, ce mi ne bo kaj vsec ali prav lahko prodam, ampak nisem. Kar je podarjeno iz srca je podarjeno, ker potrebujes in nimam kaj izbirati. Vsi smo lahko samo srecni da dobimo pomoc, da smo obleceni. Lp
2014 12 18
1 2